ADANA İLİ TELEFON NUMARALARI

 

 

Adana İli Telefon Numaraları

Adana Valiliği Resmi İnternet Sitesi

http://www.adana.gov.tr

 

Sivil Toplum Kuruluşları 

MESLEK KURULUŞLARI ADI SOYADI TELEFON
     
Sanayi Odası Yön.Kur.Bşk. Ümit ÖZGÜMÜŞ 441 07 07
Sanayi Odası Meclis Başkanı Yaşar ÇOŞKUNTUNCEL 457 57 10
Sanayi Odası Genel Sekreteri Lütfiye EKERBİÇER 351 91 07
Ticaret Odası Yön.Kur.Bşk. Şaban BAŞ 351 24 04
Ticaret Odası Meclis Başkanı M.Behiç PAKYÜREK 351 24 04
Ticaret Odası Genel Sekreteri V. Ziya GÜRSOY 359 11 76
Ticaret Borsası Yön.Kur.Bşk. Fethi ÇOŞKUNTUNCEL 454 36 31
Ticaret Borsası Meclis Başkanı Muhammet ÇALIŞKAN 453 70 34
Ticaret Borsası Genel Sekreteri Eray AKILE 459 60 96
Yüreğir Ziraat Odası Yön.Kur.Bşk. Şahin TEKİN 321 05 10
Seyhan Ziraat Odası Yön.Kur.Bşk Süleyman GİRMEN 454 01 16
Tabipler Odası Başkanı Dr. Osman KÜÇÜKOSMANOĞLU 458 00 08
Eczacılar Odası Başkanı Burhanettin BULUT 458 10 40
Diş Hekimleri Odası Başkanı Dr. Asım SAVAŞ 457 24 67
Çitfciler Birliği Başkanı Cumali DOĞRU 352 78 59
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kazım BARIŞIK 365 10 10
Müteahhitler Birliği Başkanı İsmail BABACAN 226 55 11
Mimarlar Odası Bir.Bşk. Samet KARYALDIZ 454 17 95
Adana Serb.Muh.Mali.Müş.Odası Bşk. Ahmet COŞAR 232 99 03-4-6
Adana Yeminli Mal.Müş.Odası Bşk. Nevzat BARAK 454 60 42
Elektrik Müh.Odası Bşk. Tuncay ÖZKUL 458 38 38
Kimya Müh.Odası Bşk. Saadettin ÖĞÜNÇ 458 29 78
Makine Müh.Odası Bşk. Selçuk GÖNDERMEZ 232 64 20
Harita Müh. Odası Bşk. Hasan ZENGİN 456 01 69
Jeoloji Müh.Odası Bşk. Müzeyyen ŞEVKİN 459 39 59
Ziraat Müh.Odası Bşk. Ayhan BARUT 453 28 17
İnşaat Müh.Odası Bşk. Bahadır ACENUR 459 84 02
Orman Müh.Odası Bşk. Selami TECE 459 01 64
Jeofizik Müh.Odası Bşk. Melih BAKI 459 61 71
Maden Müh.Odası Bşk. Sabahattin SAKATOĞLU 459 97 60
Şehir Plancıları Odası Çukurova Şub.Bşk. Cüneyt ERGİNKAYA 453 46 28
Peyzaj Mim.Odası Bşk. Ramazan DOĞRU 459 08 32
Çevre Müh.Odası Bşk. Mehmet Ali GÜZELANT 453 05 57
Fırıncılar Odası Bşk. Mahmut ALPTEKİN 365 52 06
     
VAKIFLAR    
     
TSK Meh. Vak.Adana Böl.T. E.Kur.Alb. Ali ÖZGÜN 457 26 27
Sos.Yrd.Day.Vakfı Başkanı Adem OCAK 458 84 12
TSK Güç Vakfı Fahri Yrd.Kv Bşk. Süphan TEKİN 453 27 42
Türk Eğitim Vakfı Müdürü Remzi UÇAR 457 33 99
TEMA Doğ.V.Kor.V.Adana İl.Tem Halil AKYÜREK 459 44 11
Güç Birliği Vakfı Başkanı Can AKŞİT 453 45 53
T.Eğit.Gönüllüleri Vak.İl Tem. Sevcan TOKKUZUN 361 33 90
Kült. Eğit. San. ve Araş. Vakfı Bşk. A. Alper TANSEL 363 39 33
Bayboğan Eğitim Vakfı Bşk. A.Yaşar BAYBOĞAN 453 45 10
     
DERNEKLER    
     
Kızılay Dernek Başkanı Av. Mehmet SAĞLAM 454 72 99
TCDD Emeklileri Dernek Başkanı A.Gani KABACA 453 69 14
Hayırlı İşler Yap. Dev. Et. Der. Başk. Ö. Faruk KARABUCAK 454 35 40
T.Kuva-i Mil.Müc.Der.Bşk. Selahattin GÜNGÖR 363 21 80
T.Aile Plan.Der.Bşk. Arzu GÜLŞEN 321 15 12
Yardım Sevenler Der.Bşk. Gülten KÖSEOĞLU 453 46 85
Verem Savaş Dernek Başkanı Dr.Levent ETİZ 453 13 31
Polis Emeklileri Dernek Başkanı Mustafa KELİ 352 07 21
Kanser Arş.ve Savl.Kur.Der.Bşk. Prof. Dr. Mehmet Ali VARDAR 453 67 38
THK Şube Başkanı Hasan Basri GÜR 454 01 14
THK Yüreğir Şube Başk. Şaban BAŞ 325 00 86
Türk Anneler Der.Bşk. Semiramiz KULAK 453 76 34
İnterplast Der.Bşk. Prof.Dr.Cemil DALAY 338 70 94
T.Sakatlar Der.Başkanı Halis KASAP 435 14 05
Soroptimist Kulübü Der.Bşk. Nejla MEMİŞOĞLU 457 76 33
Emekli Subaylar Der.Bşk. Hasan Ali TEKİN 454 18 45
Emekli Astsubaylar Der.Bşk. Mehmet CEYLAN 239 93 31
Muharip Gaziler Der.Bşk. C.Tamer UMAN 363 29 91
Ziraatçılar Der.Bşk. Ali DUMAN 359 76 81
Milli Pediatri Der.Bşk. Seval GÜNEŞER 338 70 94
Trafik Kazalarını Önl.Cem.Bşk. Hakkı TANSU 332 92 65
Türk Ocakları Der.Bşk. Kubbettin ASLAN 363 14 24
Körleri Eğt.Kal.Der.Bşk. Mehmet YILMAZ 363 28 77
Yeni Baraj Lions Klb.Der.Bşk. Güzide Nur ÖZVEREN 458 75 25
B.Saat Lions Klb.Der.Bşk. Özgür ÖNGEREN 458 07 58
Adana Lions Klb.Der.Bşk. Kerem DOLAR 457 36 38
5 Ocak Lions Klb.Der.Bşk. Hicran KIRMIZIDAM 454 00 28
Toros Lions Klb.Der.Bşk. Hasan ÇETİN 363 33 55
Seyhan Lions Klb.Der.Bşk. Zeki ANDIRIN 459 78 72
Çukurova Lions Klb.Der.Bşk. Şadi BAYDEMİR 0542423 3448
Adana Ceyhan Lions Klb.Der.Bşk. Cömert GÜVERCİN 394 45 65
Taşköprü Lions Klb.Der.Bşk. Sedef AYGÜN 234 76 24
Yüreğir Lions Klb. Bşk. Gülgün YÜCEL 459 01 35
Atlı Spor Klb.Der.Bşk. Esat TUĞBERK 323 65 23
Adana Leo Klb.Der.Bşk. Kübra MUTLU 225 42 64
Toros Leo Klb.Der.Bşk. Selbi KIRBIL 458 90 10
Seyhan Leo Klb.Der.Bşk. Aylin HALLIOĞLU 458 95 85
Adana Rotaraç Klb.Der.Bşk. Miraç ÖNEN 351 81 44
Adana Rotary Klb.Der.Bşk. Gürcan GÜL 458 33 35
Güney Rotary Klb.Der.Bşk. Hulki GÖRGÜN 458 89 00
Seyhan Rotary Klb.Der.Bşk İlter UZEL 457 27 57
Çukurova Rotary Klb.Der.Bşk Mehmet KESKİN 457 58 10
Tepebağ Rotary Klb.Der.Bşk. Faruk ERSOY 338 62 65
0-6 Yaş Kims.Çoc.Kor.Der.Bşk. Fikriye YETER 458 96 03
Muhtarlar Der.Bşk. Osman KAYA 453 37 44
Dosteller Der.Bşk. Rüksan ÖZLER 453 63 85
Atatürk Bil.Kül.Müz.Kor.Der.Bşk. Halit TILTAY 457 29 07
Kims.Çoc.Kor.Yaş.Der.Bşk. Seda GÖKÇE 459 33 88
Türk Amerikan Kad.Kül.Der.Bşk. Münevver KURDAK 454 22 68
5 Ocak Yet.Yrd.Der.Bşk. Lütfiye GÖRGÜN 225 53 56
Türk Ünv.Kad.Der.Bşk. Müyesser KARTAL 235 46 48
Çevre Gön.Der.Bşk. Mebruke TURHANCIK 453 25 85
ÇUKTOB Der.Bşk. Tayyar ZAİMOĞLU 351 79 46
T.Sey.Acen.Adn.Böl.Yür.Kur.Bşk. Nesrin GÖÇHAN 457 20 46
Atatürkçü Düş.Der.Bşk. Ahmet DUMAN 459 47 81
Çağdaş.Yaş.Des.Der.Adana Şb.Bşk. Cumhure MÜLAZIMOĞLU 458 83 00
Çağdaş.Yaş.Des.Der.Çuk.Şb.Bşk. Göksu GÜNAY 454 53 17
Adana Genç İşd.Der.Bşk (AGİAD) Murat SAĞLAR 459 02 02-03
ÇUGİAD Çuk.Genç.İşad.Der.Bşk. Ayhan ŞENBAYRAK 457 17 11
Adana San.ve İşad. Der.Bşk. (ADSİAD) Sülayman ONATÇA 453 33 39
Mülkiyeliler Der.Bşk. Regaip BAYKAL 355 13 75
Adana Hayır Cem.Bşk. Perihan SIĞIN 453 25 46
T.Amerikan İş.Adm.Der.Bşk. M.Erdal KAMIŞLI 457 90 58
Kültür ve Sanat Der. Bşk. Nuran TERLİKSİZ 454 38 32
Turizm Der.Bşk. Ülcaz Şahin OLGUN 352 08 39
Mali Müş ve Muh.Der.Bşk Ahmet ŞAHİN 351 00 40
Adana Bilişimci İş Adm.Der.Bşk Mustafa HALAÇOĞLU 45 821 03
Adana Musiki Der.Bşk. Ali İNTİZAM 338 60 84
Kız İzciler Der.Bşk. Hatice ANDINDI 351 51 12
Ç. Un Sanayicileri Der.Bşk. Ahmet KARDEŞLER 332 89 43
Adana Tahıl Üreticileri Der Bşk. Nur ÖZKAN 454 21 47
Anadolu San.ve İşad.Der. Bşk. Ahmet TOK 363 50 60
İş Kadınları Der.Bşk Yasemin YILMAZ 454 36 81
Müst. San.ve İşad.Der.Adn.Şb.Bş. (MÜSİAD) Mehmet AYGÜN 363 23 02
Türk Kadın Birl.Der.Bşk. Ayşe BİRGÖLGE 453 34 06
Ç.San.ve İşad.Der.Bşk.(ÇUSİAD) Halil KADI 457 03 19
Türk-Amerikan Der.Bşk. Dr.Yusuf Necat YAYCIOĞLU 453 47 73
Adana İnteract Der. Bşk. Şengül ÖZYARDIMCI 351 81 44
Adana Briç Klb.Der.Bşk. Hikmet DÖRTTAŞ 453 68 70
Şlem Briç Klb.Der.Bşk. Ayşe KOÇAK 457 24 47
Şükrü Tülay Yet.Yurd.Kor.Der.Bşk. Jean ÖZER 352 56 77
Trafik Eğitim Der.Bşk. Mehmet KAYGUSUZ -
Tekstil Konf.Birl.Bşk. ve Sür. Kursl. Bir.Bşk. Adnan KARABUCAK 453 22 05
Ressamlar Der.Bşk. Meliha DENKTAŞ 453 49 72
Sağır ve Dilsiz.Der. Bşk. Murat AYDOĞAN 361 93 45
Çevre ve Tük.Kor. Der. İlker DANIŞOĞLU 459 03 55
Çukurova Özürlüler Der. Ahmet ATAŞ 359 01 36
(ÇUSAD) Çuk.Kült.San.ve San. Kor.Der. Hamide AKATA 457 63 21
Adana Çev.Kor.veSorn.Der.Bşk. Mustafa KALAT 454 25 49
Şehit Aile.ve Mall.Yrd.Day.Der.Bşk. M.Ali BAKIR 363 43 47
Em.Mens.Şehit Aile.ve Mall.Yrd.Day. Fatma HALLAÇ 433 45 44
Organize San.Böl.İşad.Der.Bşk. Hilal AKSÖZ 394 42 10
Adana Junior Chamber Der.Bşk. Hakan SINMAZ 457 70 42
Tüketiciyi Kor.Der.Bşk. Fatma BABANOĞLU 459 48 62
Turunçgil Üret.Der.Bşk. Fikret KARABUCAK 459 60 03
Soya Üret.Der.Bşk. Suat KALFA 454 16 15
Adana Kadın Kurl.Birliği Bşk. Sunay KARATOPRAK 351 51 12
Doğayı,Hayv.Kor.Yaş.Der.Bşk. Soner SÖZER 457 54 22
1.Dünya Harb.Erm.Zul.Mağ.Der.Bşk. Cezmi YURTSEVER
Altınokta Körler Der.Adana Şb.Bşk Gökhan KANİÖMRİ 352 52 83
Flormani Derneği Bşk. Sefa ÖZLER 457 31 58
Jandarma Asayiş Vakfını Dest.Der. Mehmet ORTATEPE

321 25 12

Adana Girişimci İşadam.Der.Bşk. Yakup Şevki ÖZTÜRK 227 52 61
T.İlim ve Edb. Eser.Sah. Mes. Bir.
Adana Şb. Bşk.
Remzi YILDIRIM 36343 63
Adana İli Arı Yetiştiricileri Birl.Bşk. Ahmet Turan OTLU 351 71 65
Çukurova Edebiyatçılar Derneği Ali OZANEMRE 453 49 99
Adana Sokak Çocukları Derneği Prof.Dr. Fazilet AKSU 459 48 92
Adana Balkan Türkleri Yrd.ve Kültür Der. Dr.Recep ERSİN 321 19 61 - 322 00 65
Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Der. Soner SÖZER 456 20 40
     
BİRLİKLER    
     
Köylere Hizmet Götürme Birlikleri    
Aladağ Köylere Hizmet Götürme Birliği Mimar Sinan BATMAZ (Kaymakam Adayı) 591 22 66
Seyhan Köylere Hizmet Götürme Birliği Ahmet NEVRUZ 352 65 95
Ceyhan Köylere Hizmet Götürme Birliği Ayhan BOYACI 613 90 90
Feke Köylere Hizmet Götürme Birliği Yıldırım UÇAR (Kozan Kaymakamı) 741 21 72
İmamoğlu Köylere Hizmet Götürme Birliği Hüseyin Nail ANLAR 892 15 18
Pozantı Köylere Hizmet Götürme Birliği Adem USLU 581 30 10
Kozan Köylere Hizmet Götürme Birliği Yıldırım UÇAR 515 82 80
Karataş Köylere Hizmet Götürme Birliği Mahmut HALAL 681 27 11
Karaisalı Köylere Hizmet Götürme Birliği Alpaslan YILMAZ 551 31 90
Tufanbeyli Köylere Hizmet Götürme Birliği EYÜP ÇALIŞIR (Saimbeyli Kaymakamı) 781 80 10
Saimbeyli Köylere Hizmet Götürme Birliği Eyüp ÇALIŞIR 761 20 86
Yüreğir Köylere Hizmet Götürme Birliği Sadettin GENÇ 321 59 41
Yumurtalık Köylere Hizmet Götürme Birliği Hasan KÜRKLÜ 671 20 46
     
Sulama Birlikleri    
Seyhan-Altınova Sulama Birliği Süleyman ŞAŞMAZ 448 71 77
Seyhan-Çukurova Sulama Birliği Yahya BOĞA 359 80 22
Seyhan-Yukarı Seyhan Sulama Birliği Adem KÖYLÜOĞLU 493 43 14
Seyhan-Yeşilova Sulama Birliği İbrahim KÖSE 428 00 16
Seyhan-Güney Yüreğir Sulama Birliği İ.Oğuz BEYASLAN 352 67 67
Yüreğir-Cumhuriyet Sulama Birliği Ahmet ORTATEPE 322 10 96
Yüreğir-Kadıköy Sulama Birliği Faruk UMAR 351 46 52
Yüreğir-Gökova Sulama Birliği Hüseyin TEKDEMİR 359 27 60
Yüreğir-Çotlu Sulama Birliği Ahmet ERSİNADIM 324 42 51
Yüreğir-Gazi Sulama Birliği H.Avni ÖZŞAHİN 334 09 30
Yüreğir-Kuzey Yüreğir Sulama Birliği Aziz SARI 351 89 87
Yüreğir-Akarsu Sulama Birliği Hüseyin KURT 352 76 02
Yüreğir-Handeresi Sulama Birliği Mustafa ÇALKAP 341 08 23
Yüreğir-Lokman Hekim Sulama Birliği Murat CEVHERİBUCAK 393 47 53
Ceyhan Sulama Birliği Mustafa DÖNMEZ 613 09 32
Ceyhan-Kösreli Sulama Birliği Sedat ÖZUĞUR 613 09 23
Ceyhan-Mustafabeyli Sulama Birliği Muhammet MAZI 654 24 38
Ceyhan-Çukurova Gazi Sulama Birliği Halil ÜNALDI 611 05 41
Ceyhan-Nurdağ Sulama Birliği Muharrem METİN 636 21 90
Karaisalı Sulama Birliği Hadi SOFUOĞLU 551 23 75
Karataş-Yenigök Sulama Birliği Osman GÖKÇE 352 18 41
Kozan Sulama Birliği Talat AKDEMİR 515 84 28
Kozan-Yeşilbucak Sulama Birliği Musa SOYTAŞ 534 39 77
     
İçme Su Birlikleri    
Yüreğir-Turunçlu İçme Su Birliği Mehmet DARDAGAN 349 22 31
Feke-Tapan İçme Su Birliği Harun ÜNLÜ 562 82 32
Karaisalı-Çatalan Grup Köyleri İçme Su Birliği Ahmet ÖZEN -
     
Diğer Birlikler    
Seyhan-Doğu Akdeniz Zeytin Birliği Dr. Mehmet GÜLER 324 01 35
Çukurova Belediyeler Birliği Aytaç DURAK -
 

Yorum Yaz